OK Volleyball 2000
Street Volleyball


Beach Volley
Letnja škola odbojke
VIZIO Shop - Street Volleyball majice
VIZIO Shop - Street Volleyball majice



KONFERENCIJA ZA MEDIJE

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

ORGANIZACIONI ODBOR

POZIVNICA

MEGHÍVÓ

INVITATION

PRIJAVA ZA STREET VOLLEYBALL

NAGRADE

FOTO GALERIJA

VIDEO GALERIJA

ŽREB

REZULTATI

KALENDAR TURNIRA

STREET VOLLEYBALL

BEACHVOLLEY

PRAVILA TURNIRA

ZVANIČNA PRAVILA ODBOJKE

VOLLEYBALL SHOPPING

Vremenska prognoza

Ponuda za smeštaj takmičara

Osnovni elementi i taktika STREET VOLLEYBALL

Projekat "McDonald's Street Volleyball 2010"

Projekat "STREET
VOLLEYBALL 2006"


Projekat "BEACH
VOLLEY 2006"


Statistika dosadašnjih turnira

Dosadašnji turniri - Foto galerija

Lična karta kluba

Odbojkaška pesma

Pitajte ortopeda

Trenerski priručnik

AUTORSKO DELO

Kontakt

Prva strana

 

McDonald's

 

 

ZOO Palić

 

College Star

 

PALICInfo.com

 

Hostel

 

JK Palić

 

www.savremenisport.com

 

Palićki Windsurferski websajt

 

Lazzaro

 

Agencija Panon Star

 

Venera Bike

 

Street Volleyball
 

GENERALNI PLASMAN PO KATEGORIJAMA-STREETVOLLEYBALL FESTIVALL 2016,
SUBOTICA/21. MAJ-TRG REPUBLIKE & TRG SLOBODE

Na 16.Streetvolleyball turniru ucestvovalo je 130 ekipa ,a igralo se na 14 mini terena,120 ekipa devojcica i 10 ekipa decaka.Devojcice su igrale u 8 kategorija na 12 terena,a decaci u 2 kategorije na 2 terena.

Turnir je sudilo 17 sudija i jedan vrhovni sudija, iz suboticke sudijske organizacije.

Turnir pomogli:

1.GRAD SUBOTICA-RESOR SPORTA

2.ODBOJKASKI SAVEZ SRBIJE(VIP lopte)

Pocetak turnira od 09-17.00 h
Dnevna temperature: +25 stepeni
Konferencija za medije odrzana u petak(20.maj 2016) u 12.00 h u Gradskoj kuci u Medija centru.

Devojcice:

2000.
1.OK Sterija BG
2.OK Star NS 3.
3.ZOK Becej

Smecer Ksenija Tasin (Becej)
Dizac Angelina Slankamenac (Star)
Bloker Sara Krsmanovic (Sterija)
Server Natalija Tasic (Sterija)
Trener Marko Stojanovic (Sterija)

2001.
1.Panonija B.Palanka
2.OK Sterija BG
3.OK Volleystar Su

Smecer Miljana Milenkovic (Volleystar)
Dizac Milica Majkic (Panonija)
Bloker Milica Knezevic (Panonija)
Server Natalija Sarenac (Sterija)
Trener Stevan Nikolajevic (Panonija)

2002.
1. OK Star NS
2. Panonija 1 BP
3. Panonija 2 BP

Smecer Teodora Joldic (Star NS)
Dizac Jelena Galic (Panonija 1)
Bloker Andjela Porobic (Panonija 2)
Server Minja Velickovic (Star NS)
Trener Goran Kamasi (Star NS)

2003.
1.OK Sterija 2.BG
OK Varner Su 3.
OK AS Batajnica

Smecer Katarina Vulic (Sterija)
Dizac Ivana Ilijasevic (AS Batajnica)
Bloker Jovana Stekovic (Sterija)
Server Katarina Milosevic (Varner)
Trener Tara Jovicevic (Sterija)

2004.
1. Jug  Osijek 
2.OK AS Batajnica
3. Panonija BP

Smecer Taisa Weinand (Jug 2)
 Dizac Dunja Corovic (Panonija)
Bloker Bisera Rados (Jug 2)
Server Natalija Ivanovic (AS Batajnica)
Trener Hrvoje Rimac (Jug 2)

2005.  
1.Panonija 2. BP
2.OK AS Batajnica 4
3. OK AS Batajnica 1

Smecer Milica Adamovic (Panonija)
Dizac Sonja Djukic (Panonija)
Bloker Mia Milovanovic (AS Batajnica 4)
Server Anja Stojkovic (AS Batajnica 1)
Trener Aleksandar Puskar (Panonija)

2006.
1. OK Imlek 1 BG
2. OK Imlek 2 BG
3. ZOK Becej

Smecer Nika Volar (Imlek 2)
Dizac Tamara Filipovic (Imlek 1)
Bloker Nina Strbac (Becej)
Server Marija Jankov (Imlek 1)
Trener Jelena Markovic (Imlek 1)

2007/08.
1.OK Volleyball 2000 2.
2.OK Sterija 3. BG
3.OK Imlek

Smecer Nikolina Glumac (Volleyball 2000)
Dizac Vera Dabic (Sterija)
Bloker Olivera Obric (Imlek)
Server Milana Popin (Volleyball 2000)
Trener Velibor Stojisic (Volleyball 2000)

Decaci:

2002/03.
1.OK Sterija 2 BG.
2.OK Varner Su
3. OK AS Batajnica

Smecer Uros Nesic (Sterija)
Dizac Stefan Dzodan (OK AS Batajnica)
Bloker Danilo Deli (Varner)
Server Marko Nedic (Sterija)
Trener Tara Jovicevic (Sterija)

2004/05.
1.OK DIF BG
2.OK BATAJNICA
2. MOK KIKINDA

Smecer Uros Janjic (DIF)
Dizac Nikola Stepanovic (AS Batajnica)
Bloker Mihajlo Tomic (DIF)
Server Marko Momcilov (Kikinda)
Trener Ilija Mirosavljevic (DIF)

RANG LIST OSVOJENIH MEDALJA NA TURNIRU

U 8 kategorija devojcica i 2 kategorije decaka

1.OK STERIJA BG, 7 Medalja(4 zlatne+3 srebrene+0 bronzane)
2.OK AS BATAJNICA, 7 Medalje(2+1+4)
3.OK PANONIJA BP, 5 Medalja(2+1+2)
4.OK IMLEK BG, 3 Medalje(1+1+1)
5.OK VARNER SU, 2 Medalje(0+2+0)
5.ZOK BECEJ, 2 Medalje(0+0+2)
6.OK STAR NS, 1 Medalja (1+0+0)
6.OK JUG 2 OSIJEK, 1 Medalja (1+0+0)
6.OK VOLLEYBALL 2000 NS, 1 Medalja (1+0+0)
6.OK VOLLEYSTAR SU, 1 Medalja (1+0+0)
6.OK DIF BG, 1 Mesalja  (1+0+0)
6.MOK KIKINDA, 1 Medalja (0+0+1)

 

 

IZVEŠTAJ
sa 15. Jubilarnog medjunarodnog Streetvolley turnira održanog 23. maja 2015. godine u Subotici.

Turnir je ove godine održan uz pomoć generalnog sponzora Venera Bike,kao i uz podrsku Grada Subotice resor za sport. Nagrade za učesnike su bile medalje i diplome za prva tri mesta, majice za prva dva mesta i najbolje pojedince. Svi treneri su takođe dobili majicu. Svoje učesće na turniru, kao i svake godine, uzelo je i Udruženje odbojkaških sudija Subotice, koji su pomogli da sve protekne bez problema što se samih utakmica tiče.

Što se takmičarskog dela tiče, u kategoriji devojčica učestvovalo je oko 100 ekipa, igralo se na 10 terena, u 7 starosnih kategorija, od 11-18h.

U kateogriji dečaka/mix, 20-ak ekipa, na 3 terena, u 2 kategorije, od 11-18h.

Turnir je odigran iako je kiša pretila da prolongira turnir za 7 dana, ali se vreme prolepšalo. Takođe, treba naglasiti da je ove godine, učešće uzela ekipa Jug 2 iz Osijeka, Hrvatska.

JUBILARNI STREETVOLLEYBALL 2015-SUBOTICA Trg Slobode &Trg Republike

Generalni plasman 2015-ekipa: devojčice 1999.

1. OK NS TIM
2. OK STERIJA

Najbolji pojedinci:

#1-smečer: Milica Vukobrat-NS Tim
#1-dizač: Andreja Živkov-NS Tim
#1-primač: Tamara Cekić - Sterija
#1-bloker: Jelena Vranjković-NS Tim
#1-server: Bojana Surla - Sterija
#1-trener: Svetlana Klašnić-NS Tim

2000.

1. OK NS TIM 1
2. OK STERIJA
3. OK NS TIM 2

#1-smečer: Dajana Popović- NS Tim
#1-dizač: Jovana Đurić – NS Tim
#1-primač: Ana Jelisavac – NS Tim
#1-bloker: Sara Krsmanović- Sterija
#1-server: Sara Rakonjić- Sterija
#1-trener: Marko Stojanović- Sterija

2001.

1.AS BATAJNICA 1
2. ŽOK SPARTAK
3 OK STERIJA 1

#1-smečer: Nevena Škorić - Spartak
#1-dizač: Natalija Šarenac - Sterija
#1-primač: Tamara Ilić - Spartak
#1-bloker: Ana Četnik – AS Batajnica
#1-server: Dunja Lazar – AS Batajnica
#1-trener: Nemanja Zekić - AS Batajnica

2002.

1. OK STERIJA 1
2. OK STERIJA 2
3.VOLLEYBALL 2000

#1-smečer: Jovana Šteković-Sterija
#1-dizač: Tijana Vrcelj – Sterija
#1-primač: Milena Nikolić-Sterija
#1-bloker: Anastasija Arbutina-Vball 2000
#1-server: Teodora Đurendić – Vball 2000
#1-trener: Mia Vesković - Sterija

2003.

1. OK KIKINDA
2. OK STERIJA
3. OK PLANDIŠTE

#1-smečer: Andrea Đenić - Kikinda
#1-dizač: Milana Borojević - Plandište
#1-primač: Anđela Ljiljanić - Sterija
#1-bloker: Marija Pašić - Kikinda
#1-server: Natalija Mijatović – Sterija
#1-trener: Dragan Pecarski - Kikinda

2004.

1. JUG 2 OSIJEK
2. AS BATAJNICA 1
3. NS TIM

#1-smečer: Theisa Weinand – Jug 2
#1-dizač: Nika Višević – Jug 2
#1-primač: Anja Zubić – AS Batajnica1
#1-bloker: Mladenka Đorić – NS Tim
#1-server: Ivana Mitić – AS Batajnica 1
#1-trener: Hrvoje Rimac – Jug 2

2005/06.

1.OK KORAL
2. AS BATAJNICA 1
3. OK KIKINDA 2

#1-smečer: Milica Veljković - Kikinda
#1-dizač: Iva Marinko – AS Batajnica 1
#1-primač: Jovana Radivojević- Koral
#1-bloker: Milka Krajišnik – AS Batajnica 1
#1-server: Anja Mihić - Koral
#1-trener: Biljana Radivojević - Koral

Bilans osvojenih medalja po klubovima:

20 medalja

#1. OK Sterija Beograd - 6 medalja
#2. OK NS TIM Novi Sad - 4 medalje
#3. OK AS Batajnica - 3 medalje
#4. OK Kikinda - 2 medalje
#5. OK JUG 2 Osijek – 1 medalja
#5. ŽOK Spartak Subotica - 1 medalja
#5. OK Koral Vršac - 1 medalja
#5. OK Plandište - 1 medalja
#5. OK Volleyball 2000 - 1 medalja

Generalni plasman 2015-ekipa: Dečaci/mix

2001.

1. OK VOLLEYSTAR 1
2. OK AS BATAJNICA
3. OK VOLLEYSTAR 2

Najbolji pojedinci:

#1-smečer: Daniel Tikvicki - Volleystar
#1-dizač: Aljoša Krdžović - Volleystar
#1-primač: Bojan Mandić - Volleystar
#1-bloker: Ana Krulj – AS Batajnica
#1-server: Danica Kovačević - AS Batajnica
#1-trener: Branislava Čajić - Volleystar

2003.

1. OŠ KIZUR IŠTVAN 1 Subotica
2. OŠ KIZUR IŠTVAN 2 Subotica
3. MOK KIKINDA

#1-smečer: Vuk Andrić – OŠ K.Ištvan
#1-dizač: Aleksandra Dević - OŠ K.Ištvan
#1-primač: Jovana Sekulić - OŠ K.Ištvan
#1-bloker: Aleksandar Brandić – Kikinda
#1-server: Marko Mijandžić - Kikinda
#1-trener: Dragica Ilijev - OŠ K.Ištvan

Bilans osvojenih medalja po klubovima:

6 medalja

#1. OŠ KIZUR IŠTVAN Subotica- 2 medalje
#1. OK VOLLEYSTAR SU - 2 medalje
#3. MOK KIKINDA - 1 medalja
#3. OK AS Batajnica - 1 medalja

 

ORGANIZATOR:
OK Volleyball 2000
www.streetvolleyball.com

 

IZVEŠTAJ
sa 13. Streetvolley turnira održanog 18. i 19. maja 2013. godine u Subotici.

 

Turnir je i ove godine održan uz pomoć generalnog sponzora UniCredit Bank, kao i uz podršku grada Subotice i ostalih sponzora, Venera Bike, Autokuća Annus, Tref Sport sa Asics brendom, turistička agencija Big blue. Turnir je imao i humanitarni karakter, prikupljala se pomoć za napuštene pse smeštene u Azilu Alex u Subotici. Nagrade za učesnike su bile medalje i diplome za prva tri mesta, majice za pobednike kategorija i najbolje pojedince i torbe za najbolje trenere. Najuspešnije ekipe su dobile vaučer za angradno putovanje za trenera kog izaberu. Po prvi put ove godine na turniru je bila i tombola, u saradnji sa Venera Bike-om, 1. nagrada je bila bicikl, druga roleri i treća kaciga. Svoje učesće na turniru, kao i svake godine, uzelo je i Udruženje odbojkaških sudija Subotice, koji su pomogli da sve protekne bez problema što se samih utakmica tiče.

Što se takmičarskog dela tiče, prvog dana su igrale devojčice, odigrano je oko 300 utakmica, uz prisustvo oko 150 ekipa, igralo se na 19 terena, u 7 starosnih kategorija, od 9-19h. Najuspešnije ekipe prvog dana su bile OK Sterija i OK NS volley team sa po 4 medalje.

Drugog dana su nastupili dečaci, 30-ak ekipa, na 9 terena, u 5 kategorija, od 9-15h, a najuspešnija ekipa je bila OK Klek Srbijašume sa 6 medalja.

U nedelju je odigran i revijalni turnir škole odbojke OK Volleyball 2000 i OK Topola.

Generalni plasman ekipa - devojčice:

1997.

1. OK STERIJA 1 BG
2. OK STERIJA 2 BG
3. OK NS VOLLEY TEAM NS

#1-smečer: Maja Radulović-Sterija 1
#1-dizač: Jelena Vulović-Sterija 1
#1-primač: Tara Jovičević-Sterija 2
#1-bloker: Ana Cekić-Sterija 2
#1-server: Gala Kastratović NSVT
#1-trener: Marko Maksimović-St 1

1998.

1. OK STERIJA 1 Bg
2. VOLLEYSTARS ZR
3. VOLLEYSTARS ZR

#1-smečer: Milica Lončar-Sterija 1
#1-dizač: Mia Vesković-Sterija 1
#1-primač: Bojana Janković-Vstars Zr
#1-bloker: Aleksandra Stevanov- Vstars Zr
#1-server: Milena Radaković- Vstars Zr
#1-trener: Aleksandar Šakić- Vstars Zr

1999.

1.AS BATAJNICA 1                        
2.NS VOLLEY TEAM 3 NS
3.ŽOK SPARTAK SU          

#1-smečer: Andrijana Pavlašević-AS
#1-dizač: Nikoleta Milijančević-AS
#1-primač: Kristina Nićin-NSVT 3
#1-bloker: Milica Biorac-NSVT 3         
#1-server: Marija Škorić-ŽOK Spartak  
#1-trener: Nemanja Zekić-AS

2000.

1.NS VOLLEY TEAM 2 NS
2.NS VOLLEY TEAM 1 NS
3.OK GRBIC B JARAK      

#1-smečer: Teodora Lukić-NSVT 2
#1-dizač: Milica Filipović-NSVT 2
#1-primač: AnjaVuleta-NSVT 1
#1-bloker: Toplica Elena-NSVT 1
#1-server: Marica Pejić-OK Grbić   
#1-trener: Ivona Šobot-NSVT 2

2001.

1.PANONIJA B PALANKA           
2.STERIJA BG
3.VOLLEYSTARS SU         

#1-smečer: Milica Knežević-Panonija
#1-dizač: Jovana Laganin-Sterija
#1-primač: Mia Mitrović-Sterija
#1-bloker: Tanja Momković-Vstar Su
#1-server: Nina Golić-Panonija
#1-trener: Stevan Nikolajević-Panonija

2002.

1.VOLLEYSTARS ZR         
2.JEDINSTVO N BECEJ
3.AS BATAJNICA 6            

#1-smečer: Ivona Mejarot-Jedinstvo N.Bečej
#1-dizač: Aleksandra Jovetić-Volleystar
#1-primač: Anja Jonov-Volleystar
#1-bloker: Sara Budić- Jedinstvo N.Bečej
#1-server: Milica Đorđević-AS 6
#1-trener: Ivan Putić-Volleystar

2003. i mlađe

1.OK BEOGRAD 1              
2.OK JEDINSTVO N BEČEJ
3.OK VOLLEYSTARS SU  

#1-smečer: Mina Stojanović-Beograd 1
#1-dizač: Dea Kovačević-Beograd 1
#1-primač: Stefanija Grujić- Jedinstvo NB    
#1-bloker: Mina Peić Gavran-Volleystar Su  
#1-server: Dunja Đuričin- Jedinstvo NB    
#1-trener: Dragana Mitrović-Beograd 1

Bilans osvojenih medalja po klubovima:

21 medalja

#1. OK Sterija Beograd - 4 medalje
#1. OK NS Volley team Novi Sad - 4 medalje
#3. OK Volleystars Zrenjanin - 3 medalje
#4. OK AS Batajnica - 2 medalje
#4. OK Jedinstvo Novi Bečej - 2 medalje
#4. Volleystars Subotica - 2 medalje
#7. OK Beograd Beograd - 1 medalja
#7. OK Panonija Bačka Palanka - 1 medalja
#7. ŽOK Spartak Subotica - 1 medalja
#7. OK Grbić Bački Jarak - 1 medalja

 

Generalni plasman ekipa - dečaci:                                   

1997-98.

1.MOK SPARTAK SU         
2.OK VOŠA NS
3.OK KLEK SRBIJAŠUME            

#1-smečer: Miran Kujundžić-Spartak
#1-dizač: Milutin Grujić-Spartak
#1-primač: Nemanja Đukić-Voša
#1-bloker: Nikola Sarajlić-Voša
#1-server: Nikola Petrović- Klek
#1-trener: Luka Čajić- Spartak

1999.

1.OŠ MATKO VUKOVIĆ Subotica
2.OK KLEK 2 SRBIJAŠUME
3.OK VOŠA 2 NS                             

#1-smečer: Aleksandar Oravec- M.Vuković
#1-dizač: Aleksa Ratković-Klek 2
#1-primač: Đorđe Prentović-Voša 2
#1-bloker: Miloš Rađenović-M.Vuković
#1-server: Danilo Janić-Klek 2
#1-trener: Zora Platup-M.Vuković

2000.

1.OK KLEK SRBIJAŠUME 1
2.OK KLEK SRBIJAŠUME 2
3.OK VOŠA NS                    

#1-smečer: Mateja Petrović-Klek 1
#1-dizač: Petar Ilić-Klek 1
#1-primač: Ognjen Arsenijević-Voša
#1-bloker: Zoran Vujović-Klek 2       
#1-server: Ilija Pešut-Klek 2
#1-trener: Filip Petrović-Klek 1

2001.

1.OK VOLLEYSTAR SU
2.MOK KIKINDA                
3.OK PROLETER ZR          

#1-smečer: Miloš Padejčev-Kikinda
#1-dizač: Benjamin Krdžović-Volleystar
#1-primač: Damir Planić-Volleystar
#1-bloker: Jovan Kovačev-Kikinda
#1-server: Stefan Bojanić-Proleter
#1-trener: Branislava Čajić-Volleystar

2002. i mlađe

1.OK KLEK SRBIJAŠUME 1
2.OK JEDINSTVO N. BEČEJ
3.KLEK SRBIJAŠUME 2    

#1-smečer: Jovan Janić-Klek 1
#1-dizač: Matija Šimun-Klek 1
#1-primač: Danilo Radovanović-Klek 2
#1-bloker: Veljko Stanković-Jedinstvo NB
#1-server: Stevan Stevanov- Jedinstvo NB
#1-trener: Bosa Đajić-Klek 1

Bilans osvojenih medalja po klubovima:

15 medalja

#1. OK KLEK SRBIJAŠUME - 6 medalja
#2. OK VOŠA NS - 3 medalje
#3. MOK SPARTAK SU - 1 medalja
#3. OŠ MATKO VUKOVIĆ SU - 1 medalja
#3. OK VOLLEYSTAR SU - 1 medalja
#3. MOK KIKINDA - 1 medalja
#3. OK PROLETER ZR - 1 medalja
#3. OK JEDINSTVO N BEČEJ - 1 medalja

 

 

 

STREET VOLLEYBALL TURNIR SUBOTICA
Generalni plasman /najbolji igrači/trener - 2012

 

DEČACI

1997-1998. godište

1. OK SEGEDIN
2. OK VOŠA 2
3. OK KIZUR IŠTVAN

#1 - SMEČER RAJMOND ŽOLDOŠ (KIZUR IŠTVAN)
#1 - DIZAČ      SZIGETI SZABOLCS (SEGEDIN)
#1 - PRIMAČ   VLADIMIR MILUTINOVIĆ (VOŠA 2)
#1 - BLOKER   BALLA LEVENTE (SEGEDIN)
#1 - SERVER   VLADIMIR VOJVODIĆ (VOŠA 2)
#1 - TRENER  VARGA TAMAS (SEGEDIN)

1999. godište

1. OK KLEK 1               
2. OK MATKO VUKOVIĆ
3. OK KLEK 2               

#1 - SMEČER  NEMANJA ĐURĐEVIĆ (MATKO V.)
#1 - DIZAČ      ALEKSA RATKOVIĆ (KLEK 1)
#1 - PRIMAČ  DANILO JANIĆ (KLEK 1)
#1 - BLOKER  ALEKSANDAR ORAVEC (MATKO V.)
#1 - SERVER  MILOŠ MIHAJLOVIĆ (KLEK 2)
#1 - TRENER  ČEDO JANJIĆ (KLEK 1)              

2000. godište

1. OK KLEK 1               
2. OK VOŠA 1
3. OK KIZUR IŠTVAN

#1 - SMEČER  DANILO BASARIĆ (VOŠA 1)
#1 - DIZAČ      PETAR ILIĆ (KLEK 1)
#1 - PRIMAČ  OGNJEN ARSENIJEVIĆ (VOŠA 1)
#1 - BLOKER  ALEKSA DŽENOPOLJAC (KIZUR IŠTVAN)
#1 - SERVER  MATEJA PETROVIĆ (KLEK 1)
#1 - TRENER  RAJKO PETROVIĆ (KLEK 1)

2001-2002. godište

1. OK VOLLEY STAR
2. OK KIKINDA 1
3. OK KIKINDA 2         

#1 - SMEČER  ALJOŠA KRDŽOVIĆ (VOLLEY STAR)
#1 - DIZAČ      MARKO ŽIVIĆ (KIKINDA 2)
#1 - PRIMAČ  MILOŠ PADEJČEV (KIKINDA 1)
#1 - BLOKER  JOVAN KOVAČEV (KIKINDA 1)
#1 - SERVER   DAMIR PLANIĆ (VOLLEY STAR)
#1 - TRENER   BRANISLAVA ČAJIĆ (VOLLEY STAR)

 

Generalni plasman /najbolje igračice /trener - 2012
200 ekipa, 7 kategorija, 40 klubova, 40 gradova

DEVOJČICE

1996.godište

1. - OK STERIJA           
2. - OK AS BATAJNICA
3. - OK ŽOK VRBAS     

#1. SMEČER  TINA ŠEŠA (STERIJA)
#1. DIZAČKRISTINA BIOČANIN (BATAJNICA)
#1. PRIMAČ MAJA GRUJIĆ (BATAJNICA)
#1. BLOKER MARINA MAKSIMOVIĆ (STERIJA)
#1. TRENER ZORAN ĐORĐEVIĆ (STERIJA)

1997.godište

1. - OK BEOGRAD 1
2. - OK STERIJA           
3. - OK BEOGRAD 2

#1. SMEČER BOŽICA MARKOVIĆ (BEOGRAD 1)
#1. DIZAČ JELENA VULOVIĆ (STERIJA)
#1. PRIMAČ ALEKSANDRA TOMIĆ (BEOGRAD 2)
#1. BLOKER TIJANA MEDAKOVIĆ (STERIJA)
#1.SERVER MILA GAVRILOVIĆ (BEOGRAD 1)            
#1.TRENER STEFAN SRETENOVIĆ (BEOGRAD 1)

1998.godište

1. - OK STERIJA
2. - OK KLEK 2
3. - OK KLEK 3

#1.SMEČER  MILENA RADAKOVIĆ (KLEK 3)
#1. DIZAČ ANA JOVANOVIĆ (KLEK 2)
#1. PRIMAČ BOJANA JANKOVIĆ (KLEK 3)
#1.BLOKER MIA VESKOVIĆ (STERIJA)
#1.SERVER ANĐELKA IVIĆ (STERIJA)
#1.TRENER IVAN MILENKOVIĆ (STERIJA)

1999.godište

1. - OK PANONIJA                   
2. - OK BATAJNICA AS            
3. - OK NS VOLLEY TEAM

#1. SMEČER MAŠA ZIROJEVIĆ
#1. DIZAČ ADRIJANA PALAŠEVIĆ
#1. PRIMAČ VANJA OBRIĆ
#1. BLOKER MILICA BIORAC
#1. SERVER NIKOLETA MILIJANČEVIĆ
#1. TRENER STEVAN NIKOLAJEVIĆ

2000.godište

1. - OK NS VOLLEY TEAM
2. - OK KIZUR IŠTVAN             
3. - OK BAČKI ZMAJ

#1. SMEČER ANDREJA STANTIĆ (KIZUR IŠTVAN)
#1. DIZAČ MILICA FILIPOVIĆ (VOLLEY TEAM)
#1. PRIMAČ TEODORA LUKIĆ (VOLLEY TEAM)
#1. BLOKER BOJANA JOVIĆ (KIZUR IŠTVAN)
#1. SERVER LJILJANA IVAN (BAČKI ZMAJ)
#1. TRENER NEMANJA RADOVANOV (VOLLEY TEAM)

2001.godište

1. - OK PANONIJA       
2. - OK BAČKI ZMAJ   
3. - OK AS BATAJNICA

#1. SMEČER KRISTINA MILOVIĆ (BAČKI ZMAJ)
#1. DIZAČ DUNJA LAZAR (BATAJNICA)
#1. PRIMAČ MINA MILOVAC (PANONIJA)
#1.BLOKER MILICA MAJKIĆ (PANONIJA)
#1. SERVER KATARINA SIMOVSKI (BAČKI ZMAJ)
#1. TRENER ANDREJA MILODANOVIĆ (PANONIJA)

2002.godište

1. - OK ŽOK SPARTAK             
2. - OK  JEDINSTVO NOVI BEČEJ
3. - OK AS BATAJNICA   

#1. SMEČER NEVENA ŠKORIĆ (ŽOK SPARTAK)
#1. DIZAČ MILICA JANKOVIĆ (ŽOK SPARTAK)
#1. PRIMAČ NADICA NEŠIĆ (JEDINSTVO)
#1. BLOKER MARIJA JEFTIĆ (BATAJNICA)
#1. SERVER MILA BOBERIĆ (JEDINSTVO)
#1. TRENER JANKO ADZIĆ (ŽOK SPARTAK)

 

 

GENERALNI PLASMAN, STREETVOLLEYBALL 21. MAJ 2011 - DEVOJCICE 170 EKIPA DEVOJCICA, 18 MREZA, 30 KLUBOVA, 30 GRADOVA.

 

TABELA-1995:

1.BEOGRAD 3
2.SPARTAK SU
3.FUTOG

NAJBOLJE IGRACICE 1995/TRENER

SMECER:TRNIC JELENA-SPARTAK
DIZAC:JOVANOVIC SOFIJA-BEOGRAD
PRIMAC:MARKOVIC NEVENA-SPARTAK
BLOKER:PAVKOVIC NINA-BEOGRAD
SERVER:TODORCEVIC MARIJA-BEOGRAD
TRENER:STOJKOVIC DRASKO-BE0GRAD

TABELA-1996

1.VRBAS
2.STERIJA 2 BG
3.STERIJA 1 BG
4.BANOVIC STRAHINJA BG

NAJBOLJE IGRACICE 1996/TRENER

SMECER:KOPRIVICA MILENA-VRBAS
DIZAC:TUTNJEVIC MIA-VRBAS
PRIMAC:JASIC TAMARA-STERIJA
BLOKER:MAKSIMOVIC MARINA-STERIJA
SERVER:VUJNIC SONJA-VRBAS
TRENER:MEDOVIC MARIJA-VRBAS

TABELA-1997

1.NS TIM-N SAD
2.STERIJA 2
3.SPARTAK 2

NAJBOLJE IGRACICE 1997/TRENER

SMECER:VUJNOVIC MARIJA-N SAD
DIZAC:MILKOV TAMARA-N SAD
PRIMAC:DJOKOVIC KATARINA-STERIJA
BLOKER:RADULOVIC MAJA-STERIJA
SERVER:RACA JOVANA-SPARTAK
TRENER:KLASNIC SVETLANA-NS TIM

TABELA-1998

1.AS-BATAJNICA
2.OK KI O23O-KIKINDA
3.FUTOG

NAJBOLJE IGRACICE 1998/TRENER

SMECER:TUFEGDZIC BOJANA-AS
DIZAC:STOJADINOVIC LENA-KI O23O
PRIMAC:POPOVIC TAMARA-AS
BLOKER:STOKIC MILICA-KI O23O
SERVER:MILIC JELENA-FUTOG
TRENER:VEJNOVIC IGOR-AS   

TABELA-1999

1.AS-BATAJNICA
2.NS VOLLEY TIM-N SAD
3.LIBERO-BACKO GRADISTE

NAJBOLJE IGRACICE 1999/TRENER

SMECER:VUKASOVIC ANJA-AS
DIZAC:ZEGARAC MASA-NS VOLLEY TIM
PRIMAC:MILIJANCEVIC NIKOLETA AS
BLOKER:MILICEVIC JELENA-LIBERO
SERVER:MATIJEVIC SARA-NS VOLLEY TIM
TRENER:VEJNOVIC IGOR-AS

TABELA-2000

1.NS VOLLEY-N SAD
2.KI O230-KI
3.PANONIJA-BACKA PALANKA

NAJBOLJE IGRACICE 2000/TRENER

SMECER:VASIC MILICA-NS VOLLEY TIM
DIZAC:TOT ANDREA-KI O230
PRIMAC:RUJEDIC DRAGANA-KI O230
BLOKER:BLAGOJEVIC NINA-PANONIJA
SERVER:VASIC MILANA-NS VOLLEY TIM
TRENER:RADOVANOVIC NEMANJA-NS VOLLEY TIM

TABELA-2001

1.VOLLEYSTAR-SU
2.AS-BATAJNICA
3.STERIJA-BG

NAJBOLJE IGRACICE 2001/TRENER

SMECER:KALAMBURA BOJANA-AS
DIZAC:MITROVIC MIA-STERIJA
BLOKER:ROKSANDRIC SASKA-VOLLEYSTAR
SERVER:MOMKOVIC TANJA-VOLLEYSTAR
TRENER:CAJIC BRANA-VOLLEYSTAR

GENERALNI PLASMAN, STREETVOLLEYBALL 22. MAJ 2011-DECACI
30 EKIPA, 6 MREZA.

TABELA-1996

1.VOSA-N SAD
2.SRBIJASUME-KLEK
3.KIZUR ISTVAN-SU
4.TOPOLA-B TOPOLA

NAJBOLJI IGRACI 1996/TRENER

SMECER:ZIVANOVIC JOVAN-VOSA
DIZAC:SEKULIC VLADA-VOSA
PRIMAC:PETROVIC NIKOLA-SRBIJASUME
BLOKER:SKORIC DEJAN-VOSA
SERVER:KESEGI DARKO-KIZUR ISTVAN
TRENER:STANKOVIC DRAGAN-VOSA

TABELA-1997

1.VOSA 1-N SAD
2.VOLLEYSTAR-SU
3.VOSA 2-N SAD

NAJBOLJI IGRACI 1997/TRENER

SMECER:PETROV ALEKSANDAR-VOSA
DIZAC:VOJVODIC VLADAN-VOSA
PRIMAC:BOBIC BOJAN-VOSA
BLOKER:CAJIC LUKA
SERVER:PEIC DARIO-VOLLEYSTAR
TRENER:MAODUS MILAN

TABELA-1998

1.MISLINJE-SLOVENIJA
2.KIZUR ISTVAN 1-SU
3.KIZUR ISTVAN 2-SU

NAJBOLJI IGRACI 1998/TRENER

SMECER:ODER BINE-MISLINJE
DIZAC:PLEVNIK LUKA-MISLINJE
PRIMAC:TAPISKA FEDOR-KIZUR ISTVAN
BLOKER:PAPRIC MAJA-KIZUR ISTVAN
SERVER:GRUJIC DRAGUTIN-KIZUR ISTVAN
TRENER:ODER URBAN-MISLINJE

TABELA-1999

1.SRBIJASUME 2-KLEK
2.SRBIJASUME 1-KLEK
3.VOSA 3

NAJBOLJI IGRACI 1999/TRENER

SMECER:STOJANOVSKI MARKO-SRBIJASUME
DIZAC:RATKOVIC ALEKSA-SRBIJASUME
PRIMAC:JANJIC DANILO-SRBIJASUME
BLOKER:DJUKIC NEMANJA-VOSA 3
SERVER;SMRZLIC RADE-KLEK
TRENER:JANJIC CEDOMIR-KLEK

TABELA-2000

1.SRBIJASUME 1-KLEK
2.SRBIJASUME 2-KLEK
3.VOLLEYSTAR-SU

NAJBOLJI IGRACI 2000/TRENER

SMECER:PETROVIC MATEJA-SRBIJASUME
DIZAC:ILIC PETAR-SRBIJASUME
PRIMAC:PETROVIC DJORDJE-SRBIJASUME
BLOKER:PESUT ILIJA-SRBIJASUME
SERVER:PLANIC HARIS-VOLLEYSTAR
TRENER:PETROVIC RAJKO

WWW.STREETVOLLEYBALL.COM
FACEBOOK: STREETVOLLEYBALL TURNIR

 

 

 

2. BEACHVOLLEY MIX 3X3-AMATERI,
PALIĆ 2010 /21. AVGUST

 

TABELA - KONACAN PLASMAN:

  1. FARM FRITES, SU
  2. GDE JE BATON, SU
  3. PAKLENA TROJKA, SU
  4. NUMERO UNO, SU
  5. VOSA, NS
  6. NISMO SMISLILI IME, SU

A grupa:

  1. GDE JE BATON
  2. NISMO SMISLILI IME
  3. NUMERO UNO

Rezultati po grupama:
A
1-2=2:0
1-3=2:1
2-3=2:1

B grupa:

  1. VOSA
  2. PAKLENA TROJKA
  3. FARM FRITES

Rezultati po grupama:
B
1-2=0:2
1-3=1:2
2-3=2:1

Polufinale:
Farm frites-Numero uno = 2:0
Gde je baton-Paklena trojka = 2-1

KVALIFIKACIJE DVE DRUGOPLASIRANE EKIPE GRUPE A I B:
Numero uno-Vosa = 2:1

FINALE OD 1-4 MESTA

ZA 3. MESTO:
Paklena trojka-Numero uno = 2:0

ZA 1. MESTO:
Farm frites-Gde je baton = 2:1

www.streetvolleyball.com

 

 

 

OPEN BEACHVOLLEY ŽENE 2X2,
PALIĆ 15. AVGUST 2010
PEŠČANA PLAŽA

 

PLASMAN 1-4. MESTA

  1. SANJA VUKOVIC - SLADJANA SAVANOVIC (SU)
  2. KRSTONOSIC KATARINA (KI) - MARIJANA STANTIC (SU)
  3. MEDIC LJILJANA - SARA PURCAR (SU)
  4. KRSTONOSIC TAMARA - KRSTONOSIC MAJA (KI)

IGRACICA TURNIRA: SANJA VUKOVIC

 

 

 

OPEN BEACHVOLLEY MUŠKARCI 2X2
PALIĆ 2010, 14. avgust

 

PLASMAN EKIPA OD 1-10 MESTA:

  1. HALAS ARMIN- DODONJ ADRIJAN, SU
  2. ELEZOVIC ISMAR - ADZIC JANKO, SU
  3. SULOMAR SLOBODAN - MILOVIC MARKO, VRB
  4. KRCMAR BOJAN - KOLARIC LAZAR, N SAD
  5. LERH IVAN - ZIROJA MARKO, N SAD
  6. TRUSNOVEC VLADIMIR - ANTONIC NENAD, N SAD
  7. TOT MILAN - HALILOVIC IGOR, KI
  8. PEJIC MARIO - LOKTIONOV SLOBODAN, SU
  9. KLASNIC DJORDJE - KLASNIC DRAGAN, N SAD
  10. VOJNIC PURCAR ROBERT - VOJNIC PURCAR FILIP, SU

REZULTATI OD 1-4 MESTA:

SULOMAR & MILOVIC - ADZIC ELEZOVIC = 0:2
HALAS & DODONJ - KRCMAR KOLARIC = 2:1

ZA 3. MESTO:
SULOMAR & MILOVIC - KRCMAR & KOLARIC =2:1

ZA 1. MESTO:
HALAS & DODONJ - ELEZOVIC & ADZIC = 2:0

FER PLAY TEAM:
KRCMAR BOJAN - KOLARIC LAZAR

IGRAC TURNIRA:
ADZIC JANKO, sa 23 osvojena poena u finalnom mecu,
HALAS ARMIN osvojio 21 poen!

Odigrano 19 meceva od 10.30 do 20 cas.igralo se u tri grupe.

OK Volleyball 2000-Subotica
Organizator 10. jubilarnog turnira u beachvolley-u.
Od 2001-2003 na bazenima Dudova suma, od 2004 na Palicu!

www.streetvolleyball.com
facebook: Streetvolleyball Turnir
kontakt: Savic Dragan, 064 9743550

 

 

 

BEACHVOLLEY MIX TURNIR AMATERA 3X3(2+1) - PALIĆ 2010,PEŠČANA PLAŽA

 

8. avgust: od 14 cas - 18 cas
Sastav ekipe: 3 muskarca+1 devojka-ev 1 rezerva

TABELA od 1-4 mesta

1. Farm Frites, Subotica

6

2. Szeged 1-Vodka Team, Szeged

4

3. Szeged 2-Svejedno, Szeged

2

4. Lepotice i Zver, Subotica

0

REZULTATI:

Farm Frites - Szeged 1 = 2:1
Lepotice i Zver - Szeged 2 = 1:2
Szeged 1 - Szeged 2 = 2:0
Farm Frites - Szeged 2 = 2:0
Lepotice i Zver - Farm Frites = 0:2

Miss Turnira: Eniko Vas - Szeged 1
Mister Turnira: Serdjo Grujic - Farm Frites, Subotica

Sastav ekipa od 1-3 mesta:

Farm Frites
Serdjo Grujic, Ljiljana Medic, Goran Kapun, Janko Adzic.

Szeged 1-Vodka Team
Canji Pavle, Guorgy Csik, Eniko Vas.

Szeged 2 - Svejedno
Attila Farkas Barati, Zsuzsanna Dombvari, Emese Vajda.

 

 

Streetvolleyball 2010

 

Streetvolleyball 2010 naj ekipe i pojedinci (devojčice)

1994:

  1. As Batajnica
  2. Spartak Subotica
  3. Koral Vršac

Smečer: Jelena Ignjatić (As)
Dizač: Anastasija Janković (As)
Primač: Martina Tot (Spartak)
Bloker: Aleksandar Veljić (Koral)
Server: Betina Haler (Spartak)
Trener: Nenad Mihailović (As)

1995:

  1. Beograd
  2. CVS Sombor
  3. Jasenovo

Smečer: Aleksandra Milenković (Jasenovo)
Dizač: Rea Terzin (CVS)
Primač: Nina Pavković (BG)
Bloker: Ana Mojzeš (CVS)
Server: Ljubica Popović (BGD)
Trener: Vladimir Vladisavljević (BG)

1996:

  1. As Batajnica
  2. Vrbas
  3. Sterija
  4. Jasenovo

Smečer:
Dizač: Sara Graovac (As)
Primač: Marija Mažar (Vrbas)
Bloker: Sonja Vujnić (Vrbas)
Server: Sara Racić (As)
Trener: Nenad Mihailović (As)

1997:

  1. NS Tim
  2. Grbić I
  3. Sterija I

Smečer: Marija Vujinović (NS Tim)
Dizač: Vanja Grahovac (Grbić)
Primač: Sara Timotijević (Sterija)
Bloker: Jovana Crnogorac (NS Tim)
Server: Tamara Popović (Grbić)
Trener: Dragan Vermezović (NS Tim)

1998:

  1. Grbić
  2. As III
  3. As II

Smečer: Sara Bulatović (As)
Dizač: Anja Novaković (Grbić)
Primač: Vanja Grujičić (Grbić)
Bloker: Vanja Vukićević (As)
Server: Jovana Perišić (Grbić)
Trener: Olivera Grbić (Grbić)

1999:

  1. As I
  2. Sterija II
  3. Banović Strahinja

Smečer: Tamara Cekić (Sterija)
Dizač: Nikolina Milijančević (As)
Primač: Maja Damjanović (Sterija)
Bloker: Adrijana Palašević (As)
Server: Ana Vukasović (As)
Trener: Danijela Zeljković (Sterija)

2000:

  1. Sterija
  2. KI - 0230
  3. Grbić

Smečer: Kristina Stanković (Sterija)
Dizač: Danica Zec (Grbić)
Primač: Dragana Rujević (KI - 0230)
Bloker: Andrea Tot (KI - 0230)
Server: Mia Mitrović (Sterija)
Trener: Branislava Turkmanović (Sterija)

 

Streetvolleyball 2010 naj ekipe i pojedinci (dečaci)

1994:

  1. Kizur Ištvan I
  2. Dunav Volej

Smečer: Aleksandar Milodanović (Kizur)
Dizač: Obrad Cvijanović (Kizur)
Primač: Filip Leđanac (Dunav)
Bloker: Milan Tokić (Kizur)
Server: Aleksa Savić (Dunav)
Trener: Dragica Ilijev (Kizur)

1995:

  1. Voša II
  2. Kizur Ištvan
  3. Matko Vuković

Smečer: Milan Pualić (Kizur Ištvan)
Dizač: Milan Stankić (Kizur Ištvan)
Primač: Marko Samardžić (Voša)
Bloker: Milan Sekulić (Matko Vuković)
Server: Radomir Đukić (Voša)
Trener: Nenad Maoduš

1996:

  1. Voša II
  2. Voša I
  3. Srem 022

Smečer: Jovan Živanović (Voša II)
Dizač: nemanja Komadina (Voša I)
Primač: Vlado Sekulić (Voša II)
Bloker: Jovan Kovačić (Srem 022)
Server: Aleksandar Andonović (Srem 022)
Trener: Predrag Maoduš (Voša II)

1997:

  1. Matko Vuković
  2. Voša
  3. Kizur Ištvan

Smečer: Milutin Grujić (Kizur Ištvan)
Dizač: Pavle Horvatski (Matko Vuković)
Primač: Miran Kujudžić (Matko Vuković)
Bloker: Miloš Pejić (Voša)
Server: Bojan Bobić (Voša)
Trener: Zora Platup (Matko Vuković)

1998:

  1. Kizur Ištvan
  2. Kizur Ištvan II
  3. Voša

Smečer: Luka Vasić (Kizur Ištvan)
Dizač: Đorđe Slavić (Kizur Ištvan II)
Primač: Andrej Ber (Kizur Ištvan)
Bloker: Danilo Pavićević (Voša)
Server: Mladen Popović (Voša)
Trener: Dragica Ilijev (Kizur Ištvan)

1999:

  1. Voša I
  2. GIK Banat I
  3. GIK Banat II

Smečer: Nikola Stajić (Voša)
Dizač: Petar Ilić (GIK Banat I)
Primač: Filip Marković (Voša)
Bloker: Rade Smrzlić (GIK Banat II)
Server: Dejan Dukić (Voša)
Trener: Tamara Jocić (Voša)

 

 

1. OPEN BEACHVOLLEY PALIĆ 2009

 

Devojke

11.jul(subota) od 10 cas. do 15 cas.
Vreme;suncano sa vetrom sa 26 st.
Pescana plaza kod DDOR
Prijavljeno 8 ekipa/u dve grupe po cetiri ekipe.
Prvoplasirani A i B grupe igraju za 1. i 2.mesto,
Drugoplasirani A i B grupe igraju za 3. i 4. mesto

Plasman po grupama

A grupa/Teren 1

1.Relic Andjela / Rmus Mina

VRB

2.Liptak Rita / Pulai Renata

SU

3.Vukovic Suzana / Garic Gordana

BT

4.Ekmecic Manuela / Molnar Minja

BT

Raspored odigravanja u grupi:

B grupa/Teren 2

1.Stantic Marijana / Stefanovic Sanja

SU

2.Klasnic Zorana / Tomic Jovana

NS

3.Gajic Natasa / Konjevic Jelena

BT

4.Savic Sasa / Vasic Jovana

SU/PAN

FINALE od 1. do 4. mesta

Za 1.i 2. mesto, pobednik A 1 - B1
Relic Andjela / Rmus Mina : Stantic Marijana / Stefanovic Sanja
Rezultat:(22:20,12:21,17:15) = 2:1

Za 3.i 4.mesto, drugoplasirani A 2 - B 2
Liptak Rita / Pulai Renata : Klasnic Zorana / Tomoc Jovana
Rezultat:(16:21,11,21) = 0:2

GENERALNI PLASMAN

1.Relic Andjela / Rmus Mina

VRB

2.Stantic Marijana / Stefanovic Sanja

SU

3.Klasnic Zorana / Tomic Jovana

NS

4.Liptak Rita / Pulai Renata

SU

INFO/Najava sledeceg turnira/Open beachvolley Backa Topola - Topolsko jezero(dva terena)
25.jul-10 cas / Devojke,26.jul-10 cas / Muskarci
Prijave ekipa do 21.jula/Nagrade medalje,+nagrade 1-4 mesta,majice za ucesnike,kotizacija po ekipi 1.000,oo din

 

 

1. OPEN Beachvolley PALIĆ 2009
Peščana plaža

 

4. jul, prijavljeno 11 ekipa, u tri grupe, od 10 cas. / vreme suncano 28 st

A grupa

1. Bunford Bela/Acic Zoran

SU/KANJ.

2. Pusanic Damjan /Medan Srdjan

NS

3. Stokuca Danilo / Jankelic Djorde

N PAZ.

4. Kapris Vladimir / Coric Aleksandar

NS

 

B grupa

1. Matic Predrag & Blagojevic Dejan

NS

2. Facol Boris / Kecman Uros

SU

3. Sindjelic Marko / Veselinovic Stefan

N PAZ

4. Veleski Adrijan / Sarcevic Davor

SU

 

C grupa

1. Tesic Igor /Basta Stefan

VRB

2. Dudic Zoran / Ristic Ivan

N PAZ

3. Tatic Nenad / Antonic Sinisa

NS

 

Polufinalisti turnira/dve grupe po tri ekipe/zreb iz sesira

A grupa

1. Antonic Sinisa /Tatic Nenad

NS

2. Blagojevic Nenad / Matic Predrag

NS

3. Tesic Igor / Basta Stefan

NS

 

B grupa

1. Kapris Vladimir / Coric Aleksandar

NS

2. Bunford Bela / Acic Zoran

SU/KANJ

3. Facol Boris /Kecman Uros

SU

 

Tek se od 17 cas.trebala odvijati velika borba za plasman od 1 do 4 mesta,izmedj sest najboljih ekipa turnira, gde su i dve suboticke ekipe konkurisale za neku od medalja.Usledilo je veliko nevreme,i turnir je prekinut.Podeljene su skromne nagrade ekipama u ovom polufinalnom krugu takmicenja.

Mozemo reci da se po prvi put na Palicu prijavilo dosta dobrih ekipa/igraca,pa i nekoliko ekipa koje igraju VIP turnire Srbije.

Najvaznije je reci da je pobedila odbojka,uzivalo se u dinamicnoj igri i borbi za svaki poen,sve ekipe su ovaj turnir svatile kao da je jako znacajan turnir.

U KVALIFIKACIONO DELU TURNIRA ODIGRALO SE 14 MECEVA, I NAZALOST VELIKO NEVREME JE PREKINULO OVAJ LEP SPEKTAKL. NIKO OD EKIPA SE NIJE OKITIO MEDALJAMA, ALI MOZEMO RECI DA JE SVIH 6 EKIPA ZASLUZILO TO ZELJENO PRVO MESTO.

Neke ekipe ce vec na narednom turniru imati priliku za medalje na Palicu na turniru koji se vec igra naredni vikend.

11. jul devojke od 10 cac. Palic
12. jul muskarci od 10 cas. Palic

Zenski turnir zakazan za 5 jul, je komplet pomeren zbog nevremena za 11 jul.

OK Volleyball 2000 SU
www.streetvolleyball.com

Sve ekipe ce dobiti snimljene utakmice na dvd iz kvalifikacionog dela turnira,a pojedini mecevi ce se postaviti na nasu web stranicu,kao i na youtube.

Veliki pozdrav svim ucesnicima turnira na dobrim igrama,

organizator turnira Savic Dragan.

 

 

Streetvolleyball 2009
Rezultati

 

Devojčice:

Generalni plasman:

Dečaci:

Generalni plasman:

 

 

Streetvolleyball 2008
Rezultati

 

Generalni plasman - Devojčice

Generalni plasman - Dečaci

 

 

Streetvolleyball 2007
Rezultati

 

12. maj - devojčice

 

 

13. maj - devojčice

 

13. maj - dečaci

  • 92 ( T5 ) ukupno 12 ekipa
  • 93 ( T6 , T9) ukupno 13 ekipa
  • 94 ( T7 ) ukupno 12 ekipa
  • 95 ( T8 ) ukupno 12 ekipa

 

 

GENERALNI PLASMAN STREETVOLLEYBALL 2007 - SUBOTICA
TABELE 1-4

DEČACI, 1992 (T5) 12 EKIPA

1. VOJVODINA

NOVI SAD

2. BLOK AUT 1

BEOGRAD

3. B.STRAHINJA

BEOGRAD

4. STERIJA 2

BEOGRAD

 

DEČACI, 1993 (T6) 13 EKIPA

1. SPARTAK

SUBOTICA

2. VOSA 3

NOVI SAD

3. VOSA 1

NOVI SAD

4. SREM 2006

S. MITROVICA

 

DEČACI, 1994 (T7) 10 EKIPA

1. VOJVODINA

NOVI SAD

2. KIZUR IŠTVAN 1

SUBOTICA

3. KIZUR IŠTVAN 2

SUBOTICA

4. BLOK AUT 2

BEOGRAD

 

DEČACI, 1995 (T8) 12 EKIPA

1. KIKINDA

KIKINDA

2. VOSA 3

NOVI SAD

3. VOSA 2

NOVI SAD

4. VOLLEYBALL 2000

SUBOTICA

 

 

DEVOJČICE, 1992 (T1,T2,T3,T4) 36 EKIPA

1. OBILIĆ

BEOGRAD

2. STERIJA

BEOGRAD

3. VOLLEYSTAR

BEOGRAD

4. BLOK-AUT

BEOGRAD

 

DEVOJČICE, 1993 (T1,T2,T3,T4) 48 EKIPA

1. OBILIĆ

BEOGRAD

2. STERIJA

BEOGRAD

3. VOLLEYSTAR

BEOGRAD

4. SPARTAK 2

SUBOTICA

 

DEVOJČICE, 1994 (T5,T6,T7,T8) 48 EKIPA

1. KI 0230

KIKINDA

2. LAZAREVAC 3

LAZAREVAC

3. VOJVODINA 1

NOVI SAD

4. OBILIĆ 1

BEOGRAD

 

DEVOJČICE, 1995 (T9,T10,T11,T12) 36 EKIPA

1. MLADOST

INĐIJA

2. BLOK AUT

BEOGRAD

3. LAZAREVAC 4

LAZAREVAC

4. ZORKA 3

ŠABAC

 

 

NAJBOLJI IGRAČI/TRENERI STREETVOLLEYBALL-a 2007 g.
ZVEZDE STREETVOLLEYBALL-a

dečaci 1992

SMEČER:

BRKIĆ MLADEN

VOJVODINA /NS

DIZAČ:

NIKITOVIĆ NIKOLA

BLOK AUT /BG

PRIMAČ:

STANKOVIĆ BOGDAN

B.STRAHINJA /BG

BLOKER:

STANKOVIĆ MIHAILO

VOJVODINA /NS

TRENER:

STANKOVIĆ DRAGAN

VOJVODINA /NS

 

dečaci 1993

SMEČER:

MEDIĆ LUKA

SPARTAK /SU

DIZAČ:

KUJUNDŽIĆ VEDRAN

SPARTAK /SU

PRIMAČ:

MAKAI PETAR

VOSA 3 /NS

BLOKER:

SURLA SAŠA

VOSA 1 /NS

TRENER:

MAODUS PREDRAG

VOJVODINA /NS

 

dečaci 1994

SMEČER:

MEŠTER VIKTOR

KIZUR ISTVAN /SU

DIZAČ:

ILANKOVIĆ NIKOLA

KIZUR ISTVAN /SU

PRIMAČ:

DOBANOVLJANSKI ĐORĐE

VOJVODINA /NS

BLOKER:

KOLARIĆ LAZAR

VOJVODINA /NS

TRENER:

JANIKA DENIS

VOJVODINA /NS

 

dečaci 1995

SMEČER:

JANČIĆ NEMANJA

KIKINDA

DIZAČ:

KRSTIĆ ALEKSANDAR

KIKINDA

PRIMAČ:

PAVIĆ NEBOJŠA

VOSA 3 /NS

BLOKER:

KISIĆ DIMITRIJE

VOSA 2 /NS

TRENER:

ARANĐELOV ŽELJKO

KIKINDA

 

NAJBOLJE IGRAČICE/TRENERI STREETVOLLEYBALL-a 2007 g.
ZVEZDE STREETVOLLEYBALL-a

devojčice 1992

SMEČER:

CETINA TIJANA

OBILIĆ /BG

DIZAČ:

KATIĆ NEVENA

STERIJA /BG

PRIMAČ:

AVRAMOVSKI RADMILA

OBILIĆ /BG

BLOKER:

ATLAGIĆ JOVANA

STERIJA /BG

TRENER:

KECOJEVIĆ BOJANA

OBILIĆ /BG

 

devojčice 1993

SMEČER:

CIRI TAMARA

OBILIĆ /BG

DIZAČ:

OBUCINA DANICA

OBILIĆ /BG

PRIMAČ:

SAVOVIĆ NATAŠA

VOLLEYSTAR /BG

BLOKER:

POROBIĆ NATAŠA

STERIJA /BG

TRENER:

KECOJEVIĆ BOJANA

OBILIĆ /BG

 

devojčice 1994

SMEČER:

BJEKOVIĆ NATALIJA

LAZAREVAC

DIZAČ:

KLASNIĆ ZVEZDANA

VOJVODINA /NS

PRIMAČ:

KRSTONOSIĆ KATARINA

KI O23O /KIKINDA

BLOKER:

GAŠIĆ JELENA

KI O23O /KIKINDA

TRENER:

VLAJKOV HELENA

KI O23O /KIKINDA

 

devojčice 1995

SMEČER:

POPADIĆ JELENA

MLADOST /INĐIJA

DIZAČ:

STAMENKOVIĆ DANICA

BLOK AUT /BG

PRIMAČ:

IVKOVIĆ MAJA

LAZAREVAC

BLOKER:

MALEŠEVIĆ SANJA

MLADOST /INĐIJA

TRENER:

VAJAGIĆ BORO

MLADOST /INĐIJA

 

 

Rezultati 2006

20.05.2006.

 

Devojčice:

 

Godište '92
Godište '93
Godište '94

 

 

21.05.2006.

 

Devojčice:

Dečaci:

Godište '91

Godište '91
Godište '92
Godište '93
Godište '94

Najbolje igračice

  1. Jovanović Marina ('94) - OK Vojvodina
  2. Koprić Slađana ('93) - OK Srem
  3. Katić Nevena ('92) - OK Obilić
  4. Šimić Vanja ('91) - OK Spartak

Najbolji treneri

  1. Klašnić Svetlana - OK Vojvodina
  2. Milovac Pera - OK Srem
  3. Kecejević Bojana - OK Obilić
  4. Molnar Zoran - OK Spartak

 

Najbolji igrači

  1. Mihailičin Miloš ('94) - OK Kikinda
  2. Stanković Mihajlo ('93) - OK Vojvodina
  3. Kostantinović Uroš ('92) - OK Obilić
  4. Marković Dušan ('91) - OK Obilić

Najbolji treneri

  1. Radosavčev Milan - OK Kikinda
  2. Čučković Dragan - OK Vojvodina
  3. Živković Petar - OK Obilić
  4. Jović Igor - OK Obilić

 

Najpreciznije igračice - pogađanjem prstima na koš

  1. Skakić Zorana - ŽOK Vojvodina
  2. Savić Ljiljana - OK Subotica
  3. Protić Sanja - OK Obilić
  4. Dandur Rada - OK Subotica
  5. Todorović Zorana - OK B. Strahinja

 

 

 
 

 

SO Subotica

OSSCG - Komisija za odbojku na pesku

Internacionalna odbojkaąka federacija

Odbojkaški Savez Srbije

Odbojkaški Savez Vojvodine

Pokrajinski sekretarijat za sport i omladinu

 

 

O.K. Banović Strahinja

 

OK Topola 2007

 

 

Nordnet

 

Craft Marketing

 

Kosztolányi Dezső Színház

 

 

 

 

 

 

Photonino

 

Snoma

 

Yu Eco televizija

 

Yu Eco radio

 

City televizija

 

K23

 

Media Design Pro

 

Beach Volleyball Croatia

 

Lexxon

 

Elementa

 

GradSubotica.co.rs

 

Top Volley